Hakkımızda

Hakkımızda

Dessole Resorts & Hotels, Pegas Touristic'in kardeş şirketi olarak 2010 yılında hizmete girdi. Konseptleri, yerleri ve mimarileri tarafından benzersiz olan muhteşem otel ve tatil köyleri grubunu bir araya getiriyoruz.
29 yılımızı kutlayan 4. otelimizi; Her biri "Dessole" markası altında tanınmış kalite ve hizmetler çerçevesinde otantik ve zenginleştirici deneyimler sunmaktadır.
Çölün altın güneşi ve muhteşem Kızıldeniz ile marka yükselişi, şimdi kültürel dokunuşlarıyla her destinasyonda muhteşem tatillerin imza markası haline geliyor.
Öncelikli saygın konuk ve bu tercih edilen markanın değerini veren tecrübeli ekibimizdir. Bu genç markanın sürekli başarısının macerası dinamik yönetim ekibidir; Aynı şemsiye altında geleneksel konukseverlik, konforlu konaklamalar ve hizmet standartları yaratarak küresel bir ad olmaya odaklanıyor.
"Dessole", Mısır, Tunus, Yunanistan ve Vietnam'da büyüyen olağanüstü hizmetlerin adresi. Büyüyen markamızın olmak istediğiniz yeni destinasyonlarda olacağını gururla bildiririz!
Hedeflerin Seçilmesi ve Keyif Veren Hizmetler "DESSOLE"